×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Автобетонозмішувач Zoomlion 6х4, 9 м3

Країна виробник:
Китай
Завод виробник:
Zoomlion
Споряджена маса, кг
13 400
Повна маса, кг
39 500
Потужність двигуна, кВт (к.с.)
385
Гарантія
2 роки або 100 000 км

Автобетонозмішувач виробництва Zoomlion серії K9JB-R 6х4, 9 м3 - це сучасний і надійний бетономіксер, з корисним номінальним об'ємом 9 м3, встановлений на 3-вісній вантажівці.

Переваги автобетонозмішувача Zoomlion K9JB-R

Сучасна технологічна конструкція бетонозмішувача

• Гвинтова лопатка змішувача з подвійним логарифмічним та змінним кроком: забезпечує більш високу швидкість подрібнення та розвантаження, рівномірне перемішування, усуває сегрегацію бетону та підходить для транспортування як сухих, так і вологих матеріалів.
• Нова технологія Т-подібного леза, яке виготовлене із зносостійкої легованої сталі, таким чином захищає лопаті змішувача від стирання, продовжує термін служби барабанного міксера та покращує характеристики перемішування.
• Геометрична місткість барабана бетономіксеру дуже велика, а швидкість наповнення низька, що гарантує більше місця для змішування. Невеликий кут нахилу та низький центр тяжіння допомагають знизити ймовірність перекидання автомобіля.

Надійна гідравлічна система

• Гідравлічна система бетонозмішувача Zoomlion K9JB-R із замкнутим контуром та регулятором, яка підтримує постійну температуру гідравлічного масла. Основні гідравлічні компоненти, такі як: гідравлічний плунжерний насос, регулюючий механізм із сервоприводом, гідравлічний двигун та планетарний редуктор, які виробляються всесвітньо відомими брендами, підтримують стабільну та надійну роботу.

Продумана система водопостачання

• Пневматична система водопостачання: тиск забезпечується повітряним баком, встановленим на шасі із пристроями захисту від підвищення тиску. Вхідний патрубок для води підходить як для звичайної водопровідної труби, так і протипожежної арматури.
• Конструкція для миття бетономіксеру з кількома виходами, із трьома фіксованими трубками для миття барабанного міксера, завантажувального та розвантажувального бункерів відповідно, а також ще одним гнучким виходом для води.

Розумний та ефективний

• Триточкова система управління: одна в кабіні, що дозволяє керувати барабаном бетономіксеру, обертати його вперед і назад, а також виконувати функції подачі, розвантаження, перемішування і зупинки. Два ззаду, з кожної сторони по одній робочій ручці для виконання «завантаження», «прискорення», «розвантаження», «перемішування» та «зупинки», всі з яких взаємопов'язані.
• Інтелектуальна технологія узгодження потужностей усієї машини дозволяє знижувати витрати палива на 5-10%.

Конфігурацію вибирає клієнт

• Конструкція бетономіксеру встановлена на 3-вісну вантажівку має підвищену прохідність і маневреність.
• Варіанти встановлення бетонозмішувача на шасі як європейських виробників, так і китайських, що дозволяє знижувати ціну.
• Можливість різних конфігурацій автобетономіксеру та якісна комплектація.
• Автобетономіксер Zoomlion K9JB-R адаптований для роботи в умовах холодного клімату.

Надійність, тривалий термін служби

• Висока надійність вузлів та компонентів автобетономіксеру.
• Простота складання та розбирання вузлів бетономіксеру.
• Модульна конструкція обладнання полегшує ремонт та обслуговування.
• Тривалий термін служби витратних деталей.

Група компаній ТДС пропонує вам вигідну покупку з гарантією на автобетонозмішувач Zoomlion K9JB-R - 2 роки або 100 000 км . У разі поломки, ви можете звернутися до нашого сервісного центру, який порадує вас приємним обслуговуванням і змусить забути про проблему з транспортом.

Основні характеристики
Споряджена маса, кг
13 400
Повна маса, кг
39 500
Потужність двигуна, кВт (к.с.)
385
Гарантія
2 роки або 100 000 км
Номінальний об'єм барабана змішувача, м3
9
Колісна формула
6x4
Трансмісія
Механічна, 12-ступінчаста
Габарити (Д * Ш * В), мм
9500х2500х3990
Об'єм бака для води, л
450

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме