×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Рециклер асфальту HDD RoLLex RCA-1200

Країна виробник:
Польща
Завод виробник:
HDD RoLLex

Основною функцією рециклера RoLLex RCA-1200 є переробка фрезерованого асфальту та асфальтових відходів у повноцінний асфальт, призначений для відновлення дорожніх покриттів. Рециклер RCA-1200 особливо корисний в осінньо-зимовий період, коли асфальтобетонні заводи практично не працюють, а також при великій відстані заводів від місця проведення робіт, коли транспортування малої кількості асфальту стає збитковим.

Рециклер RCA-1200 польсько-німецької фірми «HDD RoLLex» переробляє старий асфальт на асфальтобетонну суміш для повторного використання безпосередньо на місці переробки. Шматки асфальтового брухту перемішуються з бітумом, щебенем та піском (для підвищення якості) прямо всередині машини. Виробнича потужність даного механізму – до 4 тонн гарячого асфальту за годину роботи, при цьому результат використання машини якісно не відрізняється від традиційного асфальтування.

Компанія HDD RoLLex , яка відзначила у 2023 р. 19-річний ювілей, випускає цей ресайклер власної розробки на заводі в Польщі. Крім вже згаданих переваг, переробник асфальтового брухту RCA-1200 демонструє ще й високу економічність. На утилізацію старого асфальту та отримання з нього 1 т нової бітумної суміші витрачається лише 5 літрів дизельного палива або 6 літрів мазуту. За твердженням виробника, асфальт, отриманий за допомогою RCA , в 10 разів дешевше за заводський. Час виготовлення 1 т суміші від 25 до 12 хвилин (залежно від температури навколишнього середовища).

"Серцем" ресайклера є ізольований барабан місткістю 1,2 т. Вварені всередину барабана ребра допомагають розбивати грудки, прискорюють переробку шматків асфальту, а також полегшують перемішування при приготуванні ремонтної маси за спеціальними принципами роботи. Завантаження відбувається з короба підйому/опускання, що має гідропривід. Вивантаження організовано таким чином, що втрат тепла під час роботи в безперервному режимі практично не відбувається. Готова суміш виходить по шнековому жолобі з ґратами. Діє система зважування завантажуванної маси. Вона ефективно запобігає перевантаженню барабана, а термостатичний датчик процесу плавлення не допускає перегріву бітумної маси.

Для нагрівання суміші застосовується спеціальний пальник із регулятором потужності австрійської компанії Herrmann потужністю 150 кВт. Полум'я пальника повністю приховано, а спеціальні канали всередині барабана забезпечують рівномірне нагрівання і запобігають спалюванню бітумної маси. Також перегрів маси та її самозаймання запобігають за допомогою термостатичної системи контролю температури всередині барабана. Сам же пальник сконструйований таким чином, що не боїться вібрації та струсу, відрізняється високою стійкістю до запилення. Пальник також забезпечений захисною системою, що відключає подачу палива в барабан у разі відсутності або гасіння полум'я і має здатність модулювати потужність в залежності від потреб (витрата палива нижче). Генератор, що живить пальник, має систему стабілізації напруги (це єдине рішення на польському ринку), тому оператору установки не потрібно регулювати напругу за допомогою обертання двигуна внутрішнього згоряння.

Ресайклер RoLLex встановлюється на 2-вісне шасі. Для підвищення стійкості при роботі в конструкції рециклера є спеціальні опори, що регулюються по висоті. Висота дишла шасі регулюється завдяки цьому, а також тому, що в комплектацію установки входять два види зчіпних пристроїв. Установку можуть буксирувати і малотоннажні, і звичайні вантажівки. Роботу механізму перемішування та інших механізмів установки забезпечує 12-сильний дизельний Lombardini двигун.

Закритий моторний відсік відповідає за безшумність та рівномірність роботи. Стандартне обладнання тут є механізмом аварійного ручного запуску, який дозволяє запускати двигун з розрядженою батареєю.

Всі функції утилізатора RCA-1200 контролюються на пульті керування, який поєднує всі індикатори та перемикачі в одному місці. Завантажувально-розвантажувальний короб керується гідравлічним циліндром.

Ресайклер має акуратний зовнішній вигляд, виражений у точно вирізаних та ретельно підігнаних листах корпусу машини (використовується лазер для дуже високої точності та повторюваності всіх компонентів). Конструкція покрита шаром фарби та двома шарами порошкового лаку за технологією Nano-Tec (перед фарбуванням вся машина піддається дробоструминній обробці), що запобігає прилипанню бітуму до корпусу машини.

Планове періодичне обслуговування полегшується встановленим стандартним лічильником годинника, до того ж рециклер RoLLex RCA-1200 - це найпростіша в обслуговуванні та найменш аварійна машина на ринку.

Запасне колесо є стандартним обладнанням. Опціонально доступна рампа для дорожніх знаків, робочих та сигнальних вогнів – це рішення замінює спеціальний попереджувальний знак, дозволяючи встановлювати професійне світлодіодне освітлення для робочої зони.

Рециклер RCA-1200 призначений як для повного поновлення, так і для місцевого (ямкового) ремонту асфальтових покриттів. Ціна тонни асфальту зробленої методом рециклінгу в 10 разів дешевша, ніж купівля готового матеріалу на заводі.

 • продуктивність – 2500-4000 кг/год.
 • маса – 2000 кг
 • ємність барабана – 1200 кг – канальна конструкція дозволяє рівномірно нагрівати матеріал та запобігає пригоранню
 • можливість роботи в безперервному режимі та з перервами
 • дизельний двигун HATZ або Lombardini 15LD500 (Італія), потужність 12 к. с. с.
 • лічильник мотогодин
 • пальник, що живиться електричним генератором із системою стабілізації напруги – єдине рішення на ринку, яке запобігає пошкодженню пальника.
 • пальник Herrmann (Німеччина), потужність 150 кВт (можлива комплектація з регулятором потужності)
 • управління всіма функціями за допомогою пульта управління - пульт управління, руховий відсік та всі клапани закриті на патентні замки для запобігання крадіжки палива та захисту від несанкціонованого доступу.
 • регульований потік теплого повітря з барабана.
 • системи зважування зчитує швидкість подачі в барабан - запобігає перевантаженню та продовжує термін служби машини
 • термостатичний контроль процесу рециклінгу – запобігає перегріву маси
 • завантажувальний короб із гідравлічним приводом підйому/опускання
 • двічі оброблений порошковою фарбою
 • двовісне шасі з регульованою висотою зачепа, що дає можливість безпечного буксирування, як за допомогою важкого вантажного транспорту, так і малотоннажним вантажним автомобілем (lcv)
 • запасне колесо у комплекті
 • кульовий або очковий зачіп
 • паливний бак 70 л (можливе встановлення додаткового бака)
 • знімна решітка барабана дозволяє виготовляти продукцію згідно за власнимими технологіями виробника.

Рециклер RoLLex RCA-1200 простий у використанні та не потребує складного сервісного обслуговування, це надійне та якісне обладнання вироблено в ЄС.

 • максимальна температура нагріву: 180 С°
 • час розігріву заповненої ємності з асфальтовим брухтом до 150°С: 20 хв
 • середній виміряний рівень звуку на мобільній робочій станції на відстані 3 м від пристрою: 82 дБA
 • еквівалентний рівень звуку (A) на мобільній робочій станції: 81 дБA
 • електричний стартер: 12 В/60 Ач акумулятор
 • паливо: дизельне паливо/мазут
 • пуск пальника: електричний (230 В/50 Гц, потужність генератора 1,5 кВА)

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме