×
Група компаній ТДС
Група компаній ТДС

Укладач узбіччь з системою нівелювання MADROG

Країна виробник:
Польща
Завод виробник:
MADROG
Тип
Автономний. Не вимагає підключення до систем навантажувача.
Об'єм бункера, м3
3
Ширина укладання узбіччя, мм
2500
Спосіб монтажу
Кріпиться на стрілу фронтального навантажувача

Укладальник (відсипач) узбіччя з системою нівелювання, розроблений конструкторами польського машинобудівного підприємства «Мадрог», є яскравим представником категорії «профі обладнання для будівництва та ремонту автошляхів». Ця модель призначена для розширення дорожнього покриття, зміцнення узбіччя за допомогою відсипання/планування уздовж дороги щебеню, гравію, піску, рівномірного нанесення гарячого асфальту (200 °C), формування граничних зон дорожнього покриття.

Принцип роботи укладача узбіччя Madrog із системою нівелювання

Ця модель кріпиться до стріли машини-носія: переднього навантажувача. Базовий елемент конструкції відсипача – міцна рама, розрахована на витримку значних навантажень. Укладач укомплектований бункером з посиленим переднім бортом і гідропідйомом, в який вміщується 3 м3 робочого матеріалу, стрічковим транспортером зі зносостійкою гумовою стрічкою, що витримує температуру асфальтової суміші не більше 200˚С, буфером роликовим, розподільним відвалом.

Особливість розміщення пристрою, що плавно транспортує гарячий асфальт, – монтаж його з боку відвалу з виносом на 0,3 метри за рамки бункера. Це сприяє кращій подачі робочого матеріалу. Завдання роликового гідробуфера полягає у запобіганні наслідкам сильних ударів при функціонуванні укладача у парі з самоскидом. Це можливо завдяки комплектації буфера системою гасіння. Матеріал укладається на ширину два з половиною метри за допомогою розподільного лемеша (профіль напівсфера).

Модель обладнана автоматичною системою нівелювання, що забезпечує отримання заданих величин поперечного укосу узбіччя, що мінімізує вплив людського фактора на якість облаштування узбіччя. В результаті формується ідеально рівний профіль узбіччя незалежно від ситуації. Передбачено введення параметрів у ручному режимі. Модель оснащена таким додатковим обладнанням: розгладжуваною плитою з вібратором, модулем для створення прикордонних жолобів з асфальтобетонного складу. Будучи варіантом змінного обладнання цей відсипник працює автономно без використання систем навантажувача. Це можливо завдяки оснащенню цієї моделі гідравлікою датського виробника Danfoss, комп'ютерним комплексом німецької торгової марки Siemens, малошумним дизельним двигуном японського бренду Kubota (три циліндра). Для підтримки рівноваги в момент роботи цей силовий агрегат встановлений в противолежачій леміху зоні.

Керувати відсипачем узбіччя Madrog з автоматичною системою нівелювання легко. Провести технічне обслуговування цієї моделі укладача просто. Цьому сприяє продумане розташування в конструкції цієї моделі всіх систем та агрегатів, завдяки чому забезпечується вільний доступ до всіх вузлів та агрегатів.

Основні характеристики
Тип
Автономний. Не вимагає підключення до систем навантажувача.
Об'єм бункера, м3
3
Ширина укладання узбіччя, мм
2500
Спосіб монтажу
Кріпиться на стрілу фронтального навантажувача
Бункер
Обладнаний посиленим переднім бортом із гідравлічним приводом.
Задаємо профіль, мм
-300 до +300
Задається кут укладання, º
-100/+100
Продуктивність, т/год
до 450
Система нівелювання
Автоматична з можливістю роботи в ручному режимі.
Стрічковий конвеєр
Високоміцна зносостійка гума
Додаткове обладнання
Термостійка гума до 200ºС, для роботи з гарячим матеріалом (опція)
Регулювання швидкості конвеєра
Плавна
Місце оператора
Швидкознімна платформа; Регульоване сидіння; Захисний тент; Електронний пульт керування з РК екраном;
Контакт із самоскидом
Гідравлічні роликові буфери із системою гасіння різких ударів під час роботи з самоскидом.
Додаткове обладнання 2
Акустичний сигнал для повідомлення між операторами укладача та самоскида

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для поліпшення роботи в Інтернеті.

Замовити дзвінок
Дізнатися ціну
Відправити резюме